קרדיט תמונה: freepik

סלולר בהוראת קבע – מה זה ואיך זה יכול לשרת אותנו?

לפני מספר שנים טובות נעשתה בישראל רפורמה משמעותית בתחום הסלולר. הרפורמה התייחסה להיבטים שונים, בין היתר, פתיחת חברות חדשות, אפשרות מעבר מחברה אחת לאחרת בקלות וללא תשלום, תוכניות סלולר הרבה יותר זולות ללקוחות וכן אפשרות לרכוש מכשירים בכל מקום ולא רק דרך החברות.

הרפורמה בכלל ובפרט החלק האחרון שלה, הוזילו משמעותית את אפשרויות השימוש במכשירי סלולר והפכו אותו למוצר צריכה רלוונטי ולגיטימי בכל בית. היום כל משפחה מחזיקה מספר מכשירי סלולר מבלי שהיא צריכה לשלם הון עתק על המכשירים עצמם ועל החבילות שלהם.

עם זאת, עדיין ישנם מכשירי סלולר שעולים לא מעט כסף. מדובר על מכשירים יוקרתיים, חדשים, מהדגמים האחרונים בשוק. זה נכון לגבי מכשירים של חברת אפל (אייפון) או מכשירים של חברת סמסונג (גלקסי) וכן מכשירים של חברות אחרות. עלותם יכולה להגיע לסכומים של אלפי שקלים, בגלל המבנה, האיכויות, המפרט הטכני ובעיקר בזכות העובדה שמדובר במכשיר חדש, דגם אחרון בשוק.

 

כיצד אפשר לרכוש מכשירים יקרים בתנאים אטרקטיביים?

מה שיכול להקל על רכישתם של מכשירים אלו הוא תוכנית סלולר בהוראת קבע. מדובר על תוכנית המאפשרת לנו לרכוש את המכשיר אך במקום לשלם את כל הסכום בבת אחת, הרי שאנחנו יכולים לרכוש אותו באמצעות הוראת קבע. כלומר, מדי חודש נשלם סכום מסוים עד שנשלים את מלוא התשלום. אנחנו בוחרים, על פי תנאי המקום, האם הוראת הקבע תימשך מספר חודשים או אפילו מעבר לשנה.

צריך לומר, רכישת סלולר בהוראת קבע יכולה לעזור לנו בשורה של מקרים. ראשית, אם מדובר על מכשיר יקר ואין לנו אפשרות לשלם עליו במלואו בעת הרכישה. אז אנחנו יכולים להקל על עצמנו בעזרת תשלום דרך הוראת קבע.

שנית, אם אנחנו רוכשים מספר מכשירים, לבני משפחה או עבודה, אז יהיה נכון לשלם בהוראת קבע ובכך למעשה אנחנו יכולים לשלם סכום נמוך יחסית מדי חודש וליהנות מכל המכשירים. זה כמובן יכול להקל על חשבון ההוצאות שלנו וכן על הנזילות הכספית שלנו.

שלישית, במובנים מסוימים רכישת מכשיר סלולר בהוראת קבע גם יוצרות עבורנו מגבלה שיכולה לעבוד לטובתנו. כך אנחנו לא נמהר להחליף את המכשיר ולא נמהר לקנות אחר במקומו.

 

כיצד בוחרים את המסלול הנכון

בשביל לבחור מסלול נכון, אנחנו צריכים לבחון את המכשיר ולוודא שהוא אכן רלוונטי עבורנו, ואם כן, אז נבחן כיצד אפשר לחלק את התשלום על פי הוראת קבע, באופן כזה שישרת את המטרה שלנו, בשביל שאנחנו לא נצטרך לשלם סכומי כסף גבוהים, בין אם זה בבת אחת ובין אם זה מדי חודש.

צריך לציין, הרבה פעמים אפשר לרכוש מוצר בהוראת קבע ברכישה מוקדמת וכך להבטיח שאנחנו נקבל אותו מיד עם צאתו לשוק.

שתף מאמר !
שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email